Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni

GRA LOGICZNA UKŁADANKA TETRIS PUZZLE KLOCKI

 

Tetris to klasyczna gra, która występuje w wielu wariantach. Proste zasady i wyzwanie intelektualne, które gra oferuje są powodem jej popularności. Rodzice chętnie ją wybierają, aby zapewnić dziecku rozrywkę połączoną z rozwojem intelektualnym i manualnym.

 

PROSTE ZASADY – ZABAWA OD 3 ROKU ŻYCIA

Zasady zabawy są bardzo proste – należy losowo wybierać kolorowe klocki i umieszczać je na tablicy od dołu do góry, tak, aby całkowicie i szczelnie wypełnić tablicę. Mimo że może to wydawać się proste, to dla młodszych dzieci zabawa będzie stanowić wyzwanie, które z odrobiną treningu zaczną pokonywać.

70 elementów sprawia, że ilość kombinacji i kolejności, w jakiej można ułożyć klocki jest praktycznie nieograniczona – zapewni to mnóstwo zabawy na długi czas.

 

ROZWÓJ POŁĄCZONY Z ZABAWĄ

Gra tetris początkowo może sprawiać delikatne trudności, jednakże w dłuższej perspektywie stanie się prostsza i przy okazji rozwinie wiele zdolności dziecka – zachęci do kreatywnego i nieszablonowego myślenia oraz rozwinie zdolności intelektualne dzieci.

 

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Zastosowane w grze materiały są wyjątkowo wytrzymałe i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dzięki temu rodzice będą mogli być pewni, że zabawka zostanie z nimi na długo.

 

Inne wersje tetrisa oraz pozostałe zabawki edukacyjne znajdą Państwo na innych naszych ofertach na stronie. 

INFORMACJE O PRODUKCIE

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Wiek dziecka: 3+
  • Ilość elementów: 70
  • Tworzywo: plastik

WYMIARY:

  • Wymiary tablicy: 23 cm x 16 cm x 5 cm
  • Wymiary przykładowego klocka: 2 cm x 2 cm
  • Wymiary opakowania: 26.5 cm x 20.5 cm x 6 cm