Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA WYSKAKUJĄCE LATAJĄCE FRYTKI

 

Latające frytki! Tego nikt jeszcze nie wiedział!

Fantastyczna gra zręcznościowa, której nikt nie będzie mógł się oprzeć! Nie tylko zapewni ogrom emocji i adrenaliny, ale z pewnością sprawi też, że każdy z zawodników będzie miał ochotę na ziemniaczaną przekąskę!

 

GRA, KTÓRA Z PEWNOŚCIĄ NAROBI OCHOTY NA … FRYTKI!

Niezwykle oryginalna i nietypowa gra, dla wszystkich fanów frytek i nie tylko! Zasady gry są banalnie proste – głównym celem jest wybranie dobrej frytki. A jeśli gracz wybierze źle … musi być gotowy, że wszystkie przekąski poszybują w górę!

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, aby, jak najbardziej przypominały smaczne, świeżo usmażone frytki! Jasnoczerwony pojemnik i frytki, które często są ulubionym jedzeniem maluchów, co z pewnością zachęci właśnie je do aktywnej zabawy. Bo kto będzie w stanie oprzeć się frytkom?

 

SZYBKA I DYNAMICZNA ROZGRYWKA, W KTÓREJ NIE MA MIEJSCA NA NUDĘ!

Rozgrywka jest niebywale dynamiczna – nie ma czasu na zastanawianie się! Decyzję, którą frytkę wyciągnąć, trzeba podejmować szybko. Nauczy to działania pod presją czasu i szybkiego reagowania na nagle zmieniającą się sytuację. Poprawi również zdolności manualne i koordynację ruchową. Jednak przede wszystkim zapewni mnóstwo rozrywki! A to przecież jest najważniejsze!

Zasady gry:

 1. Wciśnij spód wewnątrz pojemnika na frytki,
 2. Włóż wszystkie frytki do pojemnika,
 3. Wyciągaj frytki jedną po drugiej na zmianę z przeciwnikami,
 4. Grę przegrywa osoba, podczas której tury wszystkie frytki wypadną.

 

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA, KTÓRA SPRAWI, ŻE KAŻDY WIECZÓR BĘDZIE NIEZWYKŁY!

Gra Wyskakujące Frytki to doskonała rozrywka na wspólne wieczory z rodziną czy z przyjaciółmi. Pozwoli na zacieśnienie więzi i na odrobinę relaksu przy fantastycznej grze! Zapewni też mnóstwo emocji, które podczas wyskoku frytek dodatkowo będą podwojone!

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu Twoi klienci mają pewność, że nawet gdy frytki będą wyskakiwać wiele razy, to cały czas będą wyglądać niczym nowe!

 

INFORMACJE O PRODUKCIE:

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

 • Frytki
 • Opakowanie na frytki

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Ilość graczy: 2-4
 • Wiek: 4+
 • Tworzywo: plastik

WYMIARY:

 • Opakowanie frytek: 8 cm x 4 cm x 8 cm
 • Frytka: 10,2 cm
 • Opakowanie produktu: 16 cm x 23,6 cm x 5,5 cm