Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 4 dni

KLOCKI PRZESTRZENNE WAFLE GWIAZDKI ŚNIEŻYNKI EDUKACYNE 700EL

 

KLOCKI PRZESTRZENNE = DOSKONAŁA ZABAWA

Klocki przestrzenne w kształcie gwiazdek zapewnią mnóstwo rozrywki i będą kreatywną zabawą zarówno dla mniejszych i większych dzieci, ale także dla rodziców.

Klocki konstrukcyjne świetnie sprawdzą się jako sposób na wspólne spędzanie czasu całą rodziną – pozwoli Twoimi klientom zacieśnić więzi z ich dziećmi podczas kreatywnej zabawy.

 

KLOCKI PRZESTRZENNE = CIEKAWY DESIGN

Zestaw składa się z aż z 700 klocków przestrzennych, co pozwoli na zbudowanie ogromnej ilości różnorodnych konstrukcji i budowli. A nietypowy design i przyjemne kolory klocków przyciągną uwagę dzieci oraz zachęcą je do zabawy, która z pewnością potrwa wiele godzin.

 

KLOCKI PRZESTRZENNE = ŁATWE UKŁADANIE

Łączenie klocków przestrzennych i tworzenie fantastycznych figur jest bardzo łatwe – klocki łączą się za pomocą specjalnych wycięć na brzegach. Układanie nie sprawi problemów nawet najmłodszym dzieciom.

 

KLOCKI PRZESTRZENNE = ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI

Dobra zabawka rozwija szereg zdolności intelektualnych: wyobraźnię przestrzenną, kreatywność i zdolność do planowania pracy – a ta właśnie to robi. Układanie co raz to bardziej skomplikowanych budowli będzie oddziaływać pozytywnie na zdolności manualne dzieci, przede wszystkim precyzję ich dłoni i palców, a także na koordynację wzrokowo-ruchową.

 

NASZE KLOCKI PRZESTRZENNE = WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Materiały zastosowane w zestawie są wytrzymałe, dzięki czemu Twoi klienci będą mieć pewność, że zabawka zostanie z nimi przez długi czas, zapewniając mnóstwo fantastycznej zabawy.

 

Inne klocki i zestawy o różnej wielkości znajdą Państwo na naszych pozostałych ofertach na stronie hurtowni.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Ilość: 700szt.

Wiek: 3+

WYMIARY:

  • Średnica klocka: 2,7 cm
  • Wymiary opakowania: 20 cm x 15 cm x 7 cm